Get Adobe Flash player

Sočasna vadba

Vse prehiter je današnji tempo življenja. Daljši delovniki, otroci, ki si želijo veliko športnih dejavnosti, enostavno zmanjka časa za vse.

Zato ABC šport že leta, dobro razvija sočasno vadbo za različne starostne skupine otrok, različne programe, prav tako pa sočasno vadbo za otroke in odrasle. Tako je cela družina lahko športno aktivna na enem mestu, ob enakem času. 

Prijavite se

  • URNIK:
Dan Ura Program in starost Lokacija Naslov
ponedeljek 16:30 – 17:30 Nogomet 4 do 5 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:00 – 18:00 Telovadba 2 do 4 Športna Špica Ižanska c. 10  
Telovadba 4 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 – 18:30 Nogomet 6 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
ponedeljek 18:00 – 19:00 Telovadba 3 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:00 – 19:00 Telovadba 6 do 9 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:00 – 19:00 Pilates – odrasli Športna Špica Ižanska c. 10  
ponedeljek 16:45 - 17:30 Telovadba 1 do 2 Gimnazija Šentvid Prušnikova 98
16:45 - 17:45 Judo 4 do 6 Gimnazija Šentvid Prušnikova 98
16:45 - 18:00 ABC atletika 6 do 10 Gimnazija Šentvid Prušnikova 98
ponedeljek 17:30 - 19:00 ABC akrobatika 6 do 12 Gimnazija Šentvid Prušnikova 98
17:45 - 18:30 Telovadba 2 do 3 Gimnazija Šentvid Prušnikova 98
18:00 - 19:00 Žogarija 4 do 8 Gimnazija Šentvid Prušnikova 98
torek 16:30 – 17:30 Žogarija 4 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10  
Judo 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 18:30 Žogarija 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 19.00 ABC akrobatika 6 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10
sreda  16:30 – 17:30 Nogomet 6 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
16:45 – 17:30 Telovadba 1 do 2 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 – 18:30 Nogomet 4 do 5 Športna Špica Ižanska c. 10  
17:30 – 18:30 Telovadba 2 do 3 Športna Špica Ižanska c. 10  
četrtek  16:30 – 17:30 Telovadba 4 do 6 in 6 do 9 Športna Špica Ižanska c. 10  
16:45 - 17:30 Plesne urice 3 do 6 Športna Špica Ižanska c. 10
17:00 - 18:00 Judo 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10
17:30 - 18:30 Telovadba 3 do 4 Športna Špica Ižanska c. 10  
Balet in Jazz balet 4 do 8 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:00 – 19:30 ABC akrobatika 6 do 12 Športna Špica Ižanska c. 10  
18:30 – 19:30 ABC atletika 6 do 10 Športna Špica Ižanska c. 10  
Špica fit – odrasli Športna Špica Ižanska c. 10  
četrtek  16:30 – 17:30 Telovadba 2 do 4 Gimnazija Šentvid Prušnikova ul. 98  
Nogomet 4 do 5 Gimnazija Šentvid Prušnikova ul. 98  
17:00 - 18:30 ABC akrobatika 6 do 12 Gimnazija Šentvid Prušnikova ul. 98
17:30 – 18:30 Telovadba 4 do 6 Gimnazija Šentvid Prušnikova ul. 98  
Nogomet 6 do 8 Gimnazija Šentvid Prušnikova ul. 98